Samsung SL-M4075FR Yazıcı Reset

Samsung SL-M4075F Yazıcı Reset

Samsung SL-M4075FR Yazıcı Reset Chip Reset işlemi yazıcılar da kullanılan toner üzerin de bulunan çipleri devre dışarı bırakmak için yüklenen yazılımdır. Bu yazılım tonerlerinizi çipsiz olarak kullanmanızı sağlar.

SL-M3370, SL-M3870FD/  FW, SL-M4070FR

whatsapp

UZAK BAĞLANTI İLE ANIN DA RESETLEME İŞLEMİ YAPILMAKTADIR. RESET İŞLEMİ SÜRESİ 5dk. SÜRMEKTEDİR.

YOTUBE KANAL ABONE

Böylece hem orijinal tonerlerinizi dolum yaptırıp kullanabilirsiniz hem de muadil çipsiz tonerleri direk takıp yazdırmaya devam edebilirsiniz. Bu yazılımlar her yazıcının kendi seri numarası ve çipteki crum numarasına özel olarak hazırlanır.

Yazıcınızı Çipsiz kullanmak için yazılımı tek sefer satın almanız yeterli olacaktır. Yazılım yükleme işlemi bittiğin de toner üzerinde ki çipleri bantlayarak teması kesmelisiniz.

SL-M3370, SL-M3870FD/  FW, SL-M4070FR  çipsiz toner kullanma yazılımı yazıcının çip sistemini devre dışı bırakacaktır. Diğer tüm fonksiyonları aynı şekil de kullanabilirsiniz. Yazılım yazıcınıza yüklendiğinden başka bir bilgisayara bağlamanız bilgisayarınızı formatlamanız her hangi bir soruna yol açmaz. Yazılım yükletmek sizi maliyet bakımından %70 kâra sokacaktır.

FIX üretici yazılımı SL-M3370, SL-M3870FD / FW, SL-M4070FR sipariş etmek için gerekli bilgileri belirtin: 

MFP modeli (arka paneldeki etikete bakın)
MFP bellenim sürümü (Sistem Ürün Yazılımı Sürümü rapor satırına bakın)
Kartuş yongası CRUM numarası (Seri No: CRUM rapor satırına bakın)
Yazıcı seri numarası (bkz. Makine rapor satırı Seri Numarası) 

Samsung ProXpress SL-M3370, SL-M3870FD / FW, SL-M4070FR Rapor yazdır

Yapılandırma hakkında rapor     ( Yapılandırma Raporu ) – “menü” ye basın, “Sistem Kurulumu” yazısı belirir, “tamam” a basın. “Raporlar” kelimesini bulmak için sol-sağ butonlarını kullanın, “tamam”a basın. “Konfigürasyon” ( Yapılandırma Raporu ) kelimesini bulmak için sol-sağ butonları kullanın, “tamam”a tıklayın. Rapor yazdırılır. 

   Sarf Malzemelerini Rapor Et ( Sarf Malzemeleri Bilgi Bölümü )  “Menü”ye basın, “Sistem Ayarları” yazısı var, “tamam”a tıklayın. “Raporlar” kelimesini bulmak için sol-sağ butonlarını kullanın, “tamam”a basın. ” Sarf Malzemesi Bilgileri ” kelimesini bulmak için sol-sağ düğmeleri kullanın, “tamam”a tıklayın. Rapor yazdırılır. 

 

 Yazıcı kilitliyse ve normal menüden raporları yazdırmayı reddederse , servis menüsünden yazdırma yapılabilir. Servis menüsüne (TESH MENU) sırayla girmek için: [Menü] [#] [1] [9] [3] [4] [Menü]’ye basın (her şeyi gecikmeden yapmanız gerekir). {Rapor} bölümünü bulun, {Yapılandırma} veya {Sarf Malzemeleri Bilgisi}’ni seçin. İlgili rapor yazdırılacaktır.