Hakkımızda

Yazıcı Reset firması 08.010.2005 tarihinde Trabzon merkezli olarak Yazıcı Reset ünvanı ile kurulmuş olup, firmamız 26.08.2018 tarihinde  ise İstanbul Kurtköy’e taşınmıştır. Türkiye’nin Tüm bölgelerine uzak bağlantı yardımı ile online reset işlemi yapmaktadır. Gerek yeni versiyon yazıcılar için de anakartlara müdahale edebilme yeteneğine sahiptir.

Biz Kimiz ?

İnternet sitemizi http://yazicireseti.com/ 2019 yılın da  yayına aldık ve internet üzerinden satışlarımıza başladık. Bugün profesyonel bir ekip ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

En Çok Hangi Ürünler Tercih Ediliyor;

Müşterilerimiz özellikle toner çip maliyetlerinden kurtulmak için; Hp, Samsung, Xerox ve Pantum markalı yazıcıların yazılımlarını tercih ediyor.

Şeffaf İşletme Yapısı ve Hızlı Çözümler;

Firmamızın en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin müşterilerine karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde de, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz.

Sürekli olarak ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutarak, müşterilerimizin asla fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi tatsız durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. Bu nedenle de, internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlayarak, değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz.

Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin düşünceleri de bizim için her zaman önemli olmuştur. Her daim firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerinden keyif almalarını amaçladığımızdan dolayı, tüm çağrı taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz. Bir ürünümüz hakkında aklınızda soru işareti mi oluştu? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çekinmemelisiniz çünkü belirttiğimiz gibi en büyük hedefimiz, her zaman %100 gerçek müşteri memnuniyetidir.

İşte bu hedefimiz sayesinde de her geçen gün büyümemizi sürdürüyoruz ve daha fazla mutlu müşteriye sahip olabiliyoruz.

Firma ve İletişim Bilgilerimiz;

Yazıcı Reset

  • Adres  : Kurtköy, Ankara Cd. No:428/14 Giriş Kat. Pendik/İstanbul
  • Tel       : 0216 482 30 68 – +90 530 018 51 88
  • E-mail : orhancelik055@gmail.com