SAMSUNG ML-1660 YAZICI RESET

Samsung ML-1660 Yazıcı Reset Chipsiz Çalıştırma Yazılımı

Samsung ML-1660 Yazıcı Reset Chipsiz Çalıştırma Yazılımı

SAMSUNG ML-1660 YAZICI RESET

Samsung ML-1660 Yazıcı Reset Chipsiz Çalıştırma Yazılımı, Sınırsız Dolum işlemi yazıcılar da kullanılan toner üzerin de bulunan çipleri devre dışarı bırakmak için yüklenen yazılımdır. Bu yazılım tonerlerinizi çipsiz olarak kullanmanızı sağlar.

Versiyon Fark etmez Yükleme Yapılır.

Böylece hem orijinal tonerlerinizi dolum yaptırıp kullanabilirsiniz hem de muadil çipsiz tonerleri direk takıp yazdırmaya devam edebilirsiniz. Bu yazılımlar her yazıcının kendi seri numarası ve çipteki crum numarasına özel olarak hazırlanır.

Yazıcınızı Çipsiz kullanmak için yazılımı tek sefer satın almanız yeterli olacaktır. Yazılım yükleme işlemi bittiğin de toner üzerinde ki çipleri bantlayarak teması kesmelisiniz.

Samsung ML-1660 çipsiz toner kullanma yazılımı yazıcının çip sistemini devre dışı bırakacaktır. Diğer tüm fonksiyonları aynı şekil de kullanabilirsiniz. Yazılım yazıcınıza yüklendiğinden başka bir bilgisayara bağlamanız bilgisayarınızı formatlamanız her hangi bir soruna yol açmaz. Yazılım yükletmek sizi maliyet bakımından %40 kâra sokacaktır.

1.  Yazıcıyı bilgisayara bağlayın, hazır olmasını bekleyin   (yazıcının sürücüsünü yüklemek gerekli değildir)
2.  Ürün yazılımı ile arşivi açın

3. Yazıcıyı zorunlu ürün yazılımı indirme moduna geçirin. Bunu yapmak için, yazıcı kapalıyken [PRİNTSCREEN] düğmesini basılı tutun. [GÜÇ] düğmesini basılı tutun, her iki düğmeyi de ~ 2 saniye sonra bırakın. Zorunlu moda başarılı bir şekilde girildiğinde, [TÜM IŞIKLAR YANMALIDIR.]

4. İlk firmware dosyası  Fix_ML-1660-V3.50.01.35.hd  için  usbprns2.exe

Birkaç saniye sonra kapanacak, hareketli noktaların bulunduğu siyah bir pencere görünecektir. Bundan sonra cihaz yanıp sönmeye başlayacaktır

dospenceresi

Yazıcının yeniden başlamasını bekleyin. Yazıcıyı yeniden başlattıktan sonra, toner üzerin de bulunan çipi söküyoruz ve yazdırmaya devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın