Pantum Yazıcı Alınır mı? Pantum Yazıcı İncelemesi

Pantum Yazıcı Alınır mı Pantum Yazıcı İncelemesi

Pantum Yazıcı Alınır mı? Öncelikle Pantum markasının kim tarafından üretildiğine kısaca değinelim. Firmanın CEO’sunun açıklamasın da;

”Pantum Uluslararası Sınırlı Sadece birkaç yıl içinde kayda değer bir büyüme yaşadık. Dürüst olmak gerekirse, önde gelen bir uluslararası Çin yazıcı markası olma potansiyeline sahip olduğumuza inanıyorum. Bizim için ileriye giden yol, sürekli olarak en iyi uygulamaları aramak, yüksek kaliteli ürünlerle katkılarımızı en üst düzeye çıkarmak ve toplumumuza sürekli katkıda bulunmaktır.”
Bay Jackson Wang CEO

Yazıcımız Çin’de üretilmekte olduğunu buradan anlayabiliriz. Peki özellik olarak, kullanış olarak Türkiye’de bulunan kullanıcılara ne kadar uygun bunu inceleyelim.

Pantum P2500 Modeli İnceleme, Yorum ve Alınır mı?

P2500W

Yazıcımız baskı kalitesi açısından idealdir. Siyah renk lazer baskı teknolojisine sahiptir. P2500 kablolu, P2500W ise wireless özellikli modelidir.

Fiyat olarak bakıldığın da bir çok aynı özelliğe sahip yazıcıdan daha ucuzdur. Peki fiyatın uygun olması bu yazıcıyı almanız için yeterli bir sebep mi? Tabi ki bir yazıcının fiyatı uygun olması onu satın almak için yeterli bir özellik değildir.

Burası ÖNEMLİ!!!

Yazıcı da kullanılan toner modeli PA-210’dur. Pa-210 tonerler çiplidir. Çipli toner kapasitesi 1600sf. %5 Sayfa yoğunluğu ile ölçülendirilmiştir. 

Tonerimizi kendimiz doldurabilmemiz için internette videolar ve dolum kitleri mevcuttur. Dolum kiti fiyatları (ÇİP+TOZ) ortalama 80tl fiyatına satılmaktadır. Her toner bitimin de yeniden doldurma 80TL‘ye mal olacaktır. 

En Önemlisi ;

Pantum P2500 Peki Muail toner Fiyatı Ne Kadar? İşte en büyük sorun burada başlıyor. Muadil toner fiyatı 500tl gibi bir fiyata, orjinal toneri ise 700tl ye satılmaktadır. Toneriniz 3-5dolum sonra bozulduğunu bir düşünsenize. Yazıcının Yarı fiyatına Toner almak zorunda kalacaksınız. Bu da demek oluyor ki bir yazının ucuz olması onu alınabilir yapmaz.

Bura da kullanıcılara yardımcı olmak amaçlı karşılaşabileceğiniz durumları sizlerle paylaşmak istedik. Kötülemek amaçlı bir yazı değildir. Kullanıcı bilgilendirmesidir.