Toner Dolum Aynı Gün Adrese Biz Getiriyoruz..!

HER MARKA TONER DOLUMU

Hizmet Bölgeleri : 

  1. Sultanbeyli Toner Dolum
  2. Pendik – Kurtköy Toner Dolum 
  3. Kartal Toner Dolum
  4. Tuzla Toner Dolum
  5. Orhanlı Toner Dolum
  6. Maltepe Toner Dolum ADRESE TESLİM
  • Website : Tonerdolumistanbul.com
  • Adres  : Yenişehir, Yenişehir Millet Cad, Mustafa Akyol Sokağı No:3, 34912 Pendik/İstanbul
  • Tel       : +90 530 018 51 88
  • E-mail : orhancelik055@gmail.com

dmtonerdolum
Toner Dolum; lazerli yazıcıların görevini tamamlayabilmesi için etken madde olan toner kartuşu tükendiğinde tıpkı yeni alınmış bir toner ile aynı işlevi görecek şekilde, markaya ait toner tozu ile doldurulması işlemine verilen addır.
Toner fiyatlarının neredeyse yazıcının kendi fiyatına yakın bir pahalılıkta olması sonucu tüketiciler, orijinal ve yeni alınacak toner yerine mevcut tonere dolum yaptırma işlemine yöneldi. Böylelikle kartuş masrafı yüzde elliye varan azalmış bir maliyet ile tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. Toner Dolum ile maliyet masrafının yarı yarıya azalmasının yanında, bir çeşit geri dönüşüm unsuru olarak da karşımıza çıkan Toner Dolumu çevre kirliliğinin azalmasını önleyen ve doğa dostu bir yaklaşım olmasıyla da tercih sebebidir.

TONER DOLUM

Toner Dolum Nasıl Yapılır?

D&M Toner olarak İstanbul ili Pendik ilçesi merkezli hizmet vermekte olan firmamız, 16 yılı aşkın tecrübe, kaliteli malzemeler ve işinde yetkin olan personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli şekilde Toner Dolum hizmeti sunmaya devam ediyoruz.
İhtiyacınız olduğu her an 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır olan personelimize 05300185188 numaralı iletişim telefonundan ulaşabilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz. Şehir ve iş hayatının yoğunluğu içinde şayet firmamıza gelme fırsatı bulamayacak durumda iseniz ücretsiz kuryemiz sıkıntınızı çözmek için hızlı bir şekilde olduğunuz adrese geliyor. Ve yine Toner Dolumu ya da Muadil Toner kullanılmış olan malzemeniz ücretsiz bir şekilde adresinize teslim ediliyor.

Neler Yapıyoruz?

Yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı olarak daima en kaliteli malzemeleri sizlerle buluşturan D&M Toner Dolum firması olarak, her türlü yazıcı arızalarını ustalıkla tamir edip size teslim etmenin dışında fotokopi makinesi ve yazıcınızın kartuş değişimine gerek kalmadan siyah ya da renkli olarak Toner Dolumunu gerçekleştiriyoruz.
Orijinal baskılar almanızı sağlayacak olan firmamızda; çipli ve çipsiz kartuş olması fark etmeksizin Samsung toner dolumu, Hp toner dolumu, Xerox Toner dolumu, Oki toner dolumu, Canon toner dolumu, Ricoh toner dolumu ve Kyocera toner dolumu ile birlikte diğer pek çok marka ürünün toner dolumu yapılmaktadır.

Garantili Toner Dolumu

Tüm renkli lazer toner dolumu ve her marka muadil tonerin bulunduğu D&M Toner Dolum firmamızda cihazlarınız bizim garantimiz ile tamir edilmekte ve toner dolumu yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimiz gereği, en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ile buluşturuyoruz.
Sektörde pek çok firma toner dolumu yapmakta fakat her firma kartuşlarınız ve yazıcılarınız üzerinde aynı titizlik ile çalışmayabiliyor ve toner dolumu yapıldıktan sonra istenmeyen tatsız sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Mürekkep akıtan ya da silik baskı yapan bir kartuş ile karşılaşmanızı istemeyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile kaliteli hizmet sunan ekibimiz olarak, toner dolumu yapılmasıyla birlikte yeni tonerleri bitene dek teknik bir sorunla karşı karşıya gelinmeyeceği garantisini veriyoruz.

Toner Dolumu Uygun Fiyatta Mıdır?

Yazıcılar ve de fotokopi makinalarının toneri bittiğinde, yeni orijinal bir toner almak yerine toner dolumu yaptırmak elbette daha ekonomiktir. Neredeyse yarı yarıya düşen maliyet sayesinde kullanıcılar, bir yazıcı kadar yüksek fiyatlar ödemekten kurtuluyorlar, okul ve ofis gibi yerlerde sık sık toner bittiği düşünüldüğünde hiç de azımsanmayacak bir tasarruf elde edildiği görülür.
Toner dolum fiyatları her marka ve modele, çipli olup olmamasına, renkli ya da siyah lazer kullanımına göre değişiklik göstermekle birlikte firmamız en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Fakat genel bir fikir olması itibariyle şöyle örnekleyebiliriz; sıklıkla kullanılan ve çipli olan Samsung 111 modelinin toner fiyatı 50 TL gibi bir miktarda dolum yapılır iken, çipsiz Hp toner dolum ücreti 35 TL olarak ücretlendirilir.

Vaktiniz Mi Kısıtlı?

Okul, ofis ya da evinizde aniden toner dolumuna ihtiyaç duydunuz ama vaktiniz mi kısıtlı? D&M Toner Dolum firması olarak hizmeti siz müşterilerimizin ayağına kadar getiriyoruz. Zamanınız en kısa sürede sorununuza çözüm bulmak için oluşturduğumuz gezici mobil toner dolum aracımız günün her saati bir telefon kadar yakınınzda.
Gerekli ekipmanları ile birlikte gezici bir şekilde hizmet veren servis aracımızı çağırmak için 05300185188 numaralı iletişim hattımızı aramanız yeterli oluyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz en kısa sürede yazıcı tamirinizi gerçekleştirecek ya da her marka ve modele göre renkli veya siyah toner doldurma işlemini sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştıracaktır.