Samsung Yeni Görüntüleme Birimiyle Değiştir

Samsung Yeni Görüntüleme Birimiyle Değiştir- Yazicireseti com

Samsung yeni görüntüleme birimiyle değiştir uyarısı yazıcı da kullanılan yukarıda resimde de gördüğünüz ünitenin üzerindeki çipten kaynaklı olarak yazıcının ekranda kullanıcıyı uyarmaktadır.

Çipteki belli bir kontör sayısına ulaşıldığında bu uyarıyı drum ünitesi sağlam olsa da vermektedir. Çipi değiştirmeniz gerekecektir. Fakat her defasında çip değişerek fazladan maliyet çıkacaktır.

Bu maliyetten kurtulmanız için yazılım yükleterek hem toner, hem de Drum ünitesi (Görüntüleme Birimi ) uyarısı veren DRUM CHİPçipi devre dışı bıraktırabilirsiniz.

Çalışırken tam ihtiyaç anında bu uyarıyı verdiğinizi düşünsenize.  Çipi sipariş etmeniz temin etmeniz derken işleriniz 1-2 gün aksayabilir. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek yazılım yükletip bu sorundan kurtulmanız yeterli olacaktır.

Yazılım yalnız bir kere yazıcıya yüklendiğinde görüntüleme biriminizde ki çipin üzerini bantlayıp sürekli kullanabileceksiniz. Artık sonsuz bir şekilde hata almadan kısıtlama olmadan çıktı alabilirsiniz.

Hem zamandan hem de çip maliyetinden kazançlı çıkmış olursunuz.

Samsung Görüntüleme birimi Çipsiz çalıştırma yazılımını buradan satın alabilirsiniz. https://yazicireseti.com/urun-kategori/samsung-yazici-reset/

Yazılımı uzak bağlantı programı Anydesk ile bağlanıp biz yüklüyoruz. Teknik bir bilgiye sahip olmanız gerekmez.

Modeller; M2675F, M2675FD, M2870FD, M3370FD, M3375FD, M3870FD, M3870FW, M3875FD, M4070FR modele göre fiyat değişikliği olabilir.

İşlem hakkın da detaylı olarak videomuzu da buradan izleyebilirsiniz.