Yardımcı Programlar

Program İndir. Bu bölümde bazı durumlarda işinize yarayacak programların indirme linklerini paylaşıyoruz.

Yazıcı Bilgilerini Görme

Yazıcı Bilgileri Sorgulama

Yazıcı bilgilerini sorgulama programı ile yazıcı seri numarası, crum no, versiyon ve tam model bilgisine erişebilirsiniz. Program genelde yazıcı ürün yazılımı oluşturmada gerekli bilgileri hatasız almanızı sağlar. Ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Pantum İnfo

Pantum Bilgileri Sorgulama

Pantum Yazıcınızın Bilgilerine Sürüm Bilgilerini Kontrol Edin

  • Yazıcınızı açın.
  • Yazıcı usb kablosunu bilgisayara bağlayın.
  • Pantuminfo.exe programını çalıştırın.
  • Veri al (GET DATA) seçeneğini tıklayın.
Epson L1110, L3100, L3101, L3110, L3111, L3160, L3150, L3151, L3156, L5190 ped reseti

Epson yazıcınız mürekkep pedi kullanım ömrü sonu, Servis gerekiyor mesajı gösteriyorsa Adj.prog ile mürekkep ped sayacını bu program ile sıfırlayabilirsiniz.

Samsung Kablosuz Ağ Kurulum Programı

Samsung Easy Wireless Setup

Samsung easy wireless setup programı ile yazıcı kablosuz özelliği bulunan samsung yazıcınızı bir usb kablo yardımı ile hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Kolay Kablosuz Kurulum yazılımı, kablosuz yazıcınızı sizin için bir Wi-Fi ağına bağlar. Bu yazılım, yazıcı sürücüsünden ayrıdır ve yazıcı sürücüsünün ilk kurulumundan sonra kolay kablosuz bağlantıya izin verir. Samsung easy wireless setup programını ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Samsung Easy Print Manager

Samsung Easy Print Manager

samsung easy print manager programı ile yazıcınızın ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Toner doluluk oranını görebilirsiniz. Yazıcıda bir hata meydana geldiğinde, hatanın kaynağını size otomatik olarak bildirecektir. Tarama ve Pc ye tarama ayarlarını buradan yapılandırabilirsiniz. Kısacası yazıcınızın tüm bilgilerine bu bölümden erişip düzenleme yapabilirsiniz. Samsung easy print manager programını ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

HP Easy Print Manager

Hp easy print manager programı ile yazıcınızın ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Toner doluluk oranını görebilirsiniz. Yazıcıda bir hata meydana geldiğinde, hatanın kaynağını size otomatik olarak bildirecektir. Tarama ve Pc ye tarama ayarlarını buradan yapılandırabilirsiniz. Kısacası yazıcınızın tüm bilgilerine bu bölümden erişip düzenleme yapabilirsiniz. Samsung easy print manager programını ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Epson Kafa Temizleme Programı

Epson Yazıcılarda Kafa Temizleme Nasıl yapılır? Epson Kafa temizleme programı baskı kafası temizleme işlemi soldaki görselde olduğu gibi çıktılar silik veya kesik kesik çıkıyorsa yapılan bir işlemdir. Epson Kafa Temizleme Programı ile basitçe temizleme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemi 2 kere deneyip sonuç alamadıysanız daha fazla denemeyin kafanın sokulup temizlenmesi gereklidir. Epson Kafa Temizleme Programı Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.