2.El Yazıcı

2.El Yazıcı

2.El Yazıcı, genel olarak lazer baskı özelliğine sahip, sıfırdan farksız sürekli güncel bakımları tarafımızdan yapılmış ürünlerdir. Asla sizi üzmeyecek, firmamız tarafından 15’gün değişim garantisi sizlere sunuyoruz. Bunun yanın da size yedek toner hediyemizdir. Mekanik olarak 5 ay garanti süresi vardır. Tek yapmanız gereken 2.el yazıcıyı hangi şartlar da kullanacağınızı bize bildirmektir. Biz bu bilgiler doğrultusun da  size en uygun yazıcıyı önereceğimizden emin olun.

2.El Yazıcı Hakkında

  • 5 ay mekanik garantili servisimiz tarafından.
  • Tüm yazıcılarımız 15gün iade garantisiyle sunulur. Satın alma işleminden sonra 15 gün içinde yazıcıdan memnun kalmazsanız değişim  yapabilirsiniz.
  • Müşterilerimize en yüksek standartta ve tamamen günce bakımlı yazıcılar sunuyoruz. Tüm yazıcılarımız uzman ekibimiz tarafından, yenileme ve bakım işleminden geçmektedir.
  • Test edilmeden yazıcılarımız hazır olarak paketlenmez.
  • Yedek Toner Yanın da hediye olarak verilir. (Bu Madde Siyah lazer Yazıcılar İçin Geçerlidir.)

Avantajları Neler?

2.El Yazıcı Avantajları Neler? Öncelikle fiyat performansı olarak size büyük avantaj sağlar. Mağaza da sizlere yazıcıların dolum yapılabilirliğini, muadil toner maliyetini ve çip sorunu var mı? Gibi detayları anlatmazlar. Biz sizlere burada tüm yönlerini net bir şekil de anlatıyoruz. Ofis, Ev ve Okul benzeri yerlerde kullanmayı düşünüyor olabilirsiniz. Biz size en uygun olan yazıcıyı tavsiye ediyoruz.